Eesti omaenda

Kellabränd

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Meie kohta

Põhjala tähendab ja näitab põhja suunda, suunda üles. See on suund kuhu me ise kogu aeg sihime ja panustame, et meie Eesti riik kaasa liiguks. Põhjapoolus on ka koht, kuhu sihivad vaprad inimesed: sukeldujad, allveelaevad, meremehed, jahimehed, piloodid…
 


Raivo Hein on investor, visionäär, ettevõtja, astrofotograaf, helikopteri piloot, tuleviku kosmoseturist, kella entusiast ja palju muud. Dmitri Aleksandrov on tehnikateaduste doktor, väikeettevõtja, triatleet ning mehaanilised kellad on pakkunud huvi talle juba kooliajast. Meid ühendavad kaks asju – kellad ja Eestimaa. Oleme õhtuid ja päevi pannustanud, et kokku panna ideaalseid kellasid enda jaoks – neid on saanud aastaga juba üle kolmekümne.Ja siis sündis idee pakkuda ajamasinaid,mis me ise tahaks igapäevaselt kanda, ka teistele. Nii saigi ja tuli välja kellabränd mis on 100% seotud Eestimaaga. Nii sündis Põhjala bränd.Põhjala on loodud inimestele, kes väärtustavad stiilset ja korralikku mehist kella ning on uhked,  et nendega on kaasas osa Eesti ajaloost, on uhked eestimaalaseks olemisest.

Tellimine & kontakt